1  / 5
Квартири погодинно та посуточно!Поряд охороняєма парковка. Смарт-ТВ - фото 1
Квартири погодинно та посуточно!Поряд охороняєма парковка. Смарт-ТВ - фото 2
Квартири погодинно та посуточно!Поряд охороняєма парковка. Смарт-ТВ - фото 3
Квартири погодинно та посуточно!Поряд охороняєма парковка. Смарт-ТВ - фото 4
Квартири погодинно та посуточно!Поряд охороняєма парковка. Смарт-ТВ - фото 5

Квартири погодинно та посуточно!Поряд охороняєма парковка. Смарт-ТВ

Черкассы

Пожаловаться
300 грн.
29 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 февраля 2025, ID: 3605204
Характеристики
    Описание
    Є різні квартири в центрі міста.
    300-година
    600грн-дві години

    Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання. Велике ліжко 180×200 ,з ортопедичним матрасом, телевізор,кондиціонер, посуд.Поряд охороняєма парковка-34грн /сутки.
    Поруч знаходиться центр міста, магазини, розважальні центри. Страхова сума при заселенні від 1000 грн, яка повертаєтся при виселенні, при відсутності псування майна.В квартирі забороняється влаштовувати вечірки, палити ,і проживання з тваринами.
    Обратная связь
    Юлиана
    офлайн
    Похожие объявления
      900 грн.
      Білецького, 9. інст. Шалімова, Медмістечко, Відрадний, Солом'янський. 1к.кв, 41м.кв, 2 поверх. В квартирі є все необхідне для проживання. В кімнаті - зручний двоспальний диван, веранда оздоблена як ще одна кімната, в кухні є все для приготування та приймання їжі. Обладнання в квартирі: Wi-Fi, кабельне тв, кондіционер, обігрівач, газова плита, холодильник, свч-піч, пральна машина, бойлер, праска, фен,постільна білизна та засоби гігієни. Все як на фото. Поряд з будинком супермаркети, парк, зупинки транспорту. До метро -10 хвилин, до залізничного вокзалу -15 хвилин гр. транспортом. Тихе місце Проживання без домашніх тварин. Заселення з 14-00, виселення до 12-00. Палити в квартирі заборонено. Для святкових заходів не здається. Вартість від 900грн за добу, Застава в розмірі 1доби. Бронювання за телефоном, Viber, Телеграмм +38(063)-198-25-31.
      Киев, Соломенский
      Посуточно-Почасово 1-к квартира р-н фонтана жк Туркиш Сити Винница 10
        750 грн. Торг
        Квартира посуточно Винница.улица.Замостянська 34а,рядом с жк Туркиш Сити. Посуточно-почасово.1 комнатная квартира с евро ремонтом . Все необходимое для комфортного отдыха. Интернет, Wi-Fi . Возле дома парковка для авто платная и без латная . При необходимости выдаются отчётные документы. Уборка проводится перед поселением. ЦЕНА аренды зависит от срока проживания и количества человек . Сдается почасово и посуточно, без посредников.
        Винница, Замостянский
        Сдам трёхкомнатную квартиру Полулюкс класса. Запорожье 6
          1 700 грн.
          Сдам посуточно и почасово трёхкомнатную квартиру Полулюксс класса в Хортицком районе Запорожья. В квартире сделан ремонт Полуевро, хорошая мебель, три отдельных спальных места. т. 0689002922
          Запорожье
          офлайн
          Юлиана
          На сайте с 16 апреля 2020