1  / 20
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 1
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 2
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 3
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 4
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 5
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 6
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 7
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 8
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 9
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 10
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 11
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 12
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 13
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 14
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 15
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 16
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 17
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 18
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 19
КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м. - фото 20

КВАРТИРА:94кв.м,ЦЕНТР,ІСТОРИЧНА ЗАБУДОВА,відмінний стан,підвал 45кв.м.

Берегово

Пожаловаться
2 691 220.02 грн.
28 876 грн. за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2026, ID: 5100547
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 93.2 м2
  • Площадь кухни 10.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Комбинированное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Терраса, Охраняемая территория, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ПРОДАМ У САМОМУ ЦЕНТРІ ІСТОРИЧНОЇ ЗАБУДОВИ СТАРОЇ ЧАСТИНИ БЕРЕГОВА ГАРНУ, КОМФОРТАБЕЛЬНУ, ПРОСТОРУ ТА СВІТЛУ 3-Х КІМНАТНУ КВАРТИРУ ПЛОЩЕЮ 93.2 КВ.М., ЗБУДОВАНУ ЗА ЧАСІВ АВСТО-УГОРЩИНИ!
ДЕКІЛЬКА ХВИЛИН ПІШОЇ ХОДИ ДО ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ!
ЖИТЛО НА ДУЖЕ СПОКІЙНІЙ, ТИХІЙ,
ПРАКТИЧНО НЕПРОЇЗНІЙ ВУЛИЦІ!

60000$

ЗБЕРЕЖЕНА ІСТОРИЧНА АВТЕНТИЧНІСТЬ ЖИТЛА, ЗОВНІШНІ ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ ОЗДОБЛЕННЯ ФАСАДУ.
ЗРУЧНЕ ПЛАНУВАННЯ. ЧУДОВИЙ ЖИТЛОВИЙ СТАН. ПОВНЕ МЕБЛЮВАННЯ.
ОПАЛЕННЯ ДВОХ ТИПІВ: ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ (ОДНОКОНТУРНИЙ КОТЕЛ) + КЕРАМІЧНІ ПЕЧІ (ТВЕРДЕ ПАЛИВО).
ПІД КВАРТИРОЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ВЕЛИКИЙ (БЛИЗЬКО 45 КВ.М., 2.15 МЕТРИ ВИСОТА СТЕЛІ) ФУНКІЦОНАЛЬНИЙ СУХИЙ ПІДВАЛ.
НАЯВНЕ ПАРКОМІСЦЕ ДЛЯ АВТО У ДВОРІ.
ПІД'ЇЗД ДО БУДИНКУ АСФАЛЬТОВАНИЙ.

Продам у самому центрі історичної забудови старої частини Берегова гарну, комфортабельну, простору та світлу 3-х кімнатну квартиру площею 93.2 кв.м.!
Логістично вигідне місцерозташування квартири у самому центрі міста, близькість розташування до термальних басейнів, основних пам'яток архітектури, туристичних принад та, взагалі, основних локацій міста, робить її хорошим варіантом для комерційного використання.
Разом з тим, розташування будинку на дуже тихій, спокійній, практично непроїзній, озелененій вулиці, а безпосередньо квартири - у широкому, прямокутної форми закритому дворі, відгородженому від центральної частини міста з інтенсивним рухом транспорту та міської метушні, створює відмінні умови для спокійного проживання та відпочинку.
Під'їзд до самого будинку асфальтований.

ХАРАКТЕРИСТИКИ КВАРТИРИ
Житло має більш ніж вікову історію, оскільки збудоване ще за часів Австо-Угорщини.
Інтер'єр квартири, великі, просторі та світлі приміщення (у житлі багато вікон) у поєднанні з товстими, високими стінами (4,15 метрів) із старої чешської великої цегли, вимурованими на масивному кам'яному фундаменті, збережена історична автентичність житла, зовнішні декоративні елементи оздоблення фасаду, повсячас нагадують про красу та добротність забудови початку 20-го сторіччя та дають можливість сповна відчути характерну атмосферу та дух життя у самому центрі невеликого європейського містечка минулої епохи!
Дана квартира представляє собою чудовий варіант житла для того, хто з гідністю оцінить переваги та можливості спокійного проживання у центрі міста у зручному, з хорошим плануванням та раціональним використанням функціонального простору помешканні.
Наявне повне меблювання, без захаращення житла непотрібними речами.
Квартира перебуває у дуже хорошому житловому стані, без сирості, адже весь час знаходилась у власності однієї родини, в оренду ніколи не здавалась, а використовувалась виключно для власного проживання.

Загальна площа - 93,2, кв.м.
Житлова площа - 63 кв.м.

Складові частини квартири:
- три великі кімнати
- передпокій
- просторий коридор
- ванна
- кухня
- кладовка

Перед входом у квартири є ганок, відгороджений металевим кованим парканом.
Під квартирою знаходиться великий (близько 45 кв.м., 2.15 метри висота стелі) функіцональний су
Обратная связь
Віталій
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1 Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 91 м2
  • 4 / 5 эт.
180 000 $
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1. До станції метро Нивки близько 100 метрів, що дозволяє швидко дістатися до будь якої частини міста. Будинок має лише 8 квартир у підїзді, по 2 квартири на поверсі. Закритий двір із власною територією для паркування. Біля будинку завжди є вільні паркомісця, а автомобіль можна бачити прямо з балкона квартири. Зручне двостороннє планування включає простору вітальню, дві окремі спальні, велику кухню, ванну кімнату, окремий санвузол та три однакові за розміром балкони. Вітальня та одна спальня виходять вікнами на Берестейський проспект, кухня та друга спальня виходять у тихий закритий двір. Висота стелі становить 3,5 метра. 044 200 10 80
Киев, Святошинский
Продаж квартири, вулиця Львівська, ЖК Святобор, Святошинський район Киев 5
  • Однокомнатная
  • 31 м2
  • 8 / 26 эт.
76 000 $
Продам 1кім.квартиру в Святошинському районі ЖК Святобор вул.Львівська,11, 31/17/6кв.м., 8/26пов. Квартира в гарному житловому стані. Є все для комфортного проживання. Розвинена інфраструктура району. Зручна транспортна розв'язка - поруч 2 станції метро Житомирська і Святошин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, ваучер, єВідновлення розглядаємо. Ціна 76000 у.о. 0950075762 Тетяна
Киев, Святошинский
Продається 4К видова дворівнева квартира,бульвар Миколи Руденка, 14-З, Святошинський район/ЖК Парков Киев 15
  • Четырехкомнатная
  • 166.9 м2
  • 22 / 23 эт.
130 000 $
Пропонується до продажу дворівнева квартира загальною площею 166,9 м² на 22–23 поверхах ЖК Парковий, бульвар Миколи Руденка, 14-з. Функціональне планування дозволяє комфортно зонувати простір: на першому рівні — кухня-вітальня та простора зона відпочинку, на другому — спальні, дитячі кімнати та кабінет. Переваги квартири: 4 просторі житлові кімнати; панорамний вид на місто; нові металопластикові вікна; засклені балкони; частково виконані електрика та сантехніка; передбачено 2 санвузли; квартира після будівельників — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Розвинена інфраструктура: У пішій доступності ринок «Дніпро», парк «Юність», ліцеї, школи, дитячі садки, супермаркети, ТРЦ «Квадрат», кафе, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Поруч зупинка швидкісного трамвая та маршруток, до метро «Святошин» — близько 15 хвилин. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ціна: 130000 у.о. Тел.: (068) 321-81-83 www.
Киев, Святошинский
офлайн
Віталій
На сайте с 16 апреля 2020