Без комиссии
1  / 10
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 1
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 2
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 3
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 4
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 5
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 6
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 7
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 8
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 9
Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна - фото 10

Квартира зі своєю терасою 35м2. Гатне. Крюківщина. Теремки. Однокімнатна

Гатное

Пожаловаться
38 500 $
1 100 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4532113
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира зі своєю терасою для відпочинку в новобудові ЖК «Рідний 2». Це квадратне приміщення - вільного планування. Будинок зданий в експлуатацію. Будинок з екологічно чистої червоної цегли і Утеплений. Встановлені лічильники на світло, воду, газ. Комунікації всі заведені у квартиру. Дитячий та спортивний майданчик, мангальна зона, озеро із рибою біля ЖК. Централізована каналізація. Аварійне живлення на сонячних панелях під час блекаутів Є . Закрита територія. Відеоспостереження.
В приміщенні вже Є: Чорнова стяжка та штукатурка Тепла підлога вже є під стяжкою. Вікна та двері "Rehau" з подвійним склопакетом. Двері вхідні- Броньовані.
Розвинута інфраструктура. В ЖК Є супермаркет Траш, кав'ярня, салон краси.
Аптека, стоматологія, Зоомагазин, Розетка, Нова пошта, Піцерія, дитячі садочки та школи у пішій доступності 2-5хв. Найближча зупинка громадського транспорту 5хв. (маршутки ходять на Київ кожних 10 хв., по графіку, можна підлаштуватись). Паркінг гостьовий. Проблем з парковкою немає. Під'їзд до ЖК зручний та вільний.