Без комиссии
1  / 20
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 1
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 2
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 3
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 4
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 5
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 6
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 7
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 8
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 9
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 10
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 11
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 12
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 13
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 14
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 15
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 16
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 17
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 18
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 19
Квартира ЖК Міністерський без % - фото 20

Квартира ЖК Міністерський без %

Киев, Оболонский

Пожаловаться
169 000 $
1 724 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 12 января 2026, ID: 4657816
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 17 
  • Этажность 25 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гараж, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Дзвонити Viber. What’s app. Telegram. ‼️
Вул. Юрія Кондратюка 5
Будинком дуже якісно управляє ОСББ.
Продаж від власника. (Без податків та комісійних)
Без посередників.

Неймовірно красивий краєвид.
Екологічне місцерозташування. Ліс, озеро.
Дуже зручна транспортна розв’язка. (Автобус та тролейбус по усьому місту. Метро 15 хв. - автобус #99. Трамвай - Майдан незалежності та інше)
Поряд багато дитячих садочків та шкіл.

Велика та простора квартира.
~98 метрів.
2 дуже просторі кімнати.
Гардеробна.
Пральня. (Пральна та посудомийна машина)
Окремі ванна та туалет. (Якісна сантехніка)
Сучасний ремонт
Наявні усі лічильники (тепла, води, електроенергії)

По домовленості наявний цегляний гараж для авто (5 хвилин)

Усі деталі за телефоном.
(Будь які мессенджери - на зв’язку)
Обратная связь
Sash
офлайн