Без комиссии
1  / 14
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 1
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 2
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 3
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 4
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 5
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 6
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 7
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 8
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 9
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 10
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 11
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 12
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 13
Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19 - фото 14

Квартира з ремонтом у ЖК Сакура - Ужгород - SK 2.19

Ужгород

Пожаловаться
214 030 $
1 700 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4717624
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 125.9 м2
  • Площадь кухни 7.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Панорамные окна, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж сучасної квартири з ремонтом в мальовничому районі міста!
Будинок еліт-класу, побудований в 2021 р. Розвинена інфраструктура району.

Квартира SK 2.19
Кімнат: 4
Готовність: Побудована
Дата здачі: 2017
Поверх: 4/5
Секція: 2
Площа: 125,9 м2
Вартість м2: 1,700 $
Повна вартість: 214030$

У вартість вже включена максимальна комплектація помешкання:

• Покращена шумоізоляція всієї квартири;
• Якісні вікна;
• Система терморегуляції та тепла підлога по всій площі;
• Wi-Fi система;

Щоб отримати безкоштовну консультацію чи інвестиційний прорахунок звертайтеся за номером, вказаним в оголошенні. Дивіться інші пропозиції від Gazda.
Обратная связь
Будівельна компанія GAZDA
офлайн