1  / 20
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 1
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 2
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 3
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 4
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 5
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 6
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 7
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 8
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 9
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 10
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 11
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 12
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 13
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 14
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 15
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 16
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 17
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 18
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 19
Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова - фото 20

Квартира з ремонтом Тернопіль новобудова

Тернополь

Пожаловаться
78 500 $
1 331 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889532
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 59 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 12 
  • Планировка Студия 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Смакули 8!М.Тернопіль!
Продаю 3 кімнатну квартиру кухня студія з вітальнею та дві окремих спальні з хорошим ремонтом у новобудові в якій ще ніхто не проживав!
Квартира розміщена на 10-му поверсі 12поверхового! Та з хорошим розташуванням!
Біля будинку школа , садочок , зупинка, супермаркет!!
Зроблений якісний ремонт! Котел газовий якісний, хорошої фірми!
Заміна проводки , хороші резетки та вимикачі, індивідуальне опалення!
Усюди під плиткою теплі підлоги у коридорі, ванній кімнаті, кухні та кімнатах!
Гардеробна!!!
Холодильник! Стіралка! Посудомийка!
Якісна побілка, дорогий декор на стінах, натяжна стеля, хороші змішувачі та дорога сантехніка ! Якісні дорогі міжкімнатні двері ! Великий санвузол! Розведено ТВ та інтернет по всіх кімнатах! Усі матеріали(шпаклівки, фарба та інше) використовувались якісні!Все що ви бачите на Фото входить у ціну квартири!
ПЕРЕПИС КВАРТИРИ ЗА МІЙ РАХУНОК!
Обратная связь
Андрій
офлайн