Без комиссии
1  / 12
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 1
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 2
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 3
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 4
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 5
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 6
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 7
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 8
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 9
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 10
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 11
Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком! - фото 12

Квартира з ремонтом меблями та технікою! З власним двориком!

Белогородка

Пожаловаться
20 500 $
1 464 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441877
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 14 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Продається економна та комфортна смарт-квартира-будинок з власним двориком — ідеальний варіант для тих, хто цінує компактність, автономність та низькі комунальні витрати.
Основна інформація:
•Загальна площа: 14 м²
•Додатково: закритий дворик 3×3 м (9 м²) — місце для відпочинку, барбекю чи встановлення генератора.
•Рік побудови: 2021,
Комунікації та умови:
•Опалення: тепла підлога, утеплений будинок добре тримає тепло навіть без додаткового обігріву.
•Вода: спільна свердловина.
•Каналізація: спільний септик.
Обладнання:
Кухня: індукційна плита (2 комфорки), витяжка, раковина, шафки, полиці, посуд.
Ванна кімната: пральна машина (7 кг), душова кабінка, бойлер 80 л, раковина, туалет, витяжка.
Житлова зона: двоспальне ліжко з матрацом, шафа, тумба, вішак, холодильник, меблі для зберігання.
Повністю готова для життя: продається з меблями та технікою !
Обратная связь
Сергій Олександрович
офлайн