Без комиссии
1  / 13
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 1
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 2
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 3
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 4
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 5
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 6
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 7
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 8
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 9
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 10
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 11
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 12
Квартира з меблями в будинку/дуплексі - фото 13

Квартира з меблями в будинку/дуплексі

Бар

Пожаловаться
26 500 $
687 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4953392
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.6 м2
  • Площадь кухни 8.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Совмин 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Двокімнатна квартира в 1-поверховому будинку (дуплекс, власний вхід).
1 сотка приватної території (зона барбекю, садок).
Продаж із меблями готовий варіант «заїжджай та живи».
Власний капітальний сарай та підвал для зберігання.
Можливість паркування у дворі, можливість резервування місця по домовленості з сусідами.
Є технічна можливість добудови додаткових приміщень, до існуючих. Знаходиться на Шпаковича (Марата). Торг
Обратная связь
Володимир
офлайн