1  / 20
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 1
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 2
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 3
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 4
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 5
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 6
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 7
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 8
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 9
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 10
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 11
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 12
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 13
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 14
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 15
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 16
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 17
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 18
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 19
Квартира з меблями у центрі (під офіс) - фото 20

Квартира з меблями у центрі (під офіс)

Бережаны

Пожаловаться
27 000 $
1 107 $ за м²
132 просмотра объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 декабря 2025, ID: 4527092
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 24.4 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Решетки на окнах 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Увага! НЕ здається в оренду.">
Зручна та затишна квартира у центрі міста.
Ремонт якісний (2015): зроблена нова стеля, нові підлоги, стяжка, нова штукатурка (стару прибирали до цегли), нова проводка, труби та інші комунікації. Є усі зручності: газ, вода, інтернет, кабельне ТБ., меблі (зроблені під замовлення), ванна, туалет, окремий вхід, броньовані двері, ґрати на вікні...
До магазинів рукою подати (менше хвилини до будь-якого). Ратуша, церква, парк - до 1 хв пішки. Недалеко знаходяться банк, школа, поліклініка, ринок, будинок культури, та інші важливі споруди міста.
Двір квартири - це центральна площа міста,
Ввічливі та хороші сусіди.
До квартири додається підвал.
Чудово підійде: 1) для молодої сімї; 2) для людей пенсійного віку; 3) для ведення бізнесу (під офіс, магазин,.)
Продаємо у звязку із переїздом.
Вул. Руська 7 кв.1
Обратная связь
DrAcer
онлайн