Без комиссии
1  / 20
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 1
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 2
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 3
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 4
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 5
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 6
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 7
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 8
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 9
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 10
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 11
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 12
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 13
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 14
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 15
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 16
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 17
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 18
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 19
Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро - фото 20

Квартира з дизайнерським ремонтом, 2 окремі кімнати, 5 хвилин парк та озеро

Ивано-Франковск

Пожаловаться
111 000 $
1 453 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015593
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.4 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається повністю укомплектована 2к квартира з меблями та технікою.

Дві окремі спальні кімнати, в одній є гардеробна.