1  / 16
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 1
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 2
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 3
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 4
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 5
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 6
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 7
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 8
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 9
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 10
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 11
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 12
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 13
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 14
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 15
Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка - фото 16

Квартира з автономним опаленням. Новобудова. р-н Дахнівка

Черкассы

Пожаловаться
23 900 $
724 $ за м²
13 просмотров объявления | 3 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892841
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Парковочное место 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж сучасної 1-к квартири і у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа.
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір.
Загальна площа 33 кв.м., житлова - 17 кв.м. кухня -8 кв.м. Висота стелі 2.7 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Ціна 23900 + усе оформлення за рахунок покупця. Без комісії АН. Можливий продаж по Державним програмам за безготівковий розрахунок (Е-Оселя, Е-Відновлення)
Поки у наявності декілька 1-к та 2-к квартир за ціною 730 дол. за кв.м. Ключі в АН
Обратная связь
АН Фортуна
офлайн