1  / 20
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 1
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 2
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 3
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 4
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 5
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 6
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 7
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 8
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 9
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 10
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 11
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 12
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 13
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 14
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 15
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 16
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 17
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 18
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 19
Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м² - фото 20

Квартира, вул.Студентська, 18, Щасливе, 79 900 $, 47.6м²

Ровно

Пожаловаться
79 900 $
1 679 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4887181
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.6 м2
  • Площадь кухни 26.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Стильна квартира з дизайнерським ремонтом у комплексі комфорт-класу

Планування:
• Простора кухня-вітальня — ідеальний простір для життя та відпочинку
• Світла спальня з виходом на балкон

Особливості квартири:
• Дизайнерський ремонт у сучасному стилі з додатковою шумоізоляцією
• Уся меблі та техніка — нові, брендові
• Автономне газове опалення
• Квартира не використовувалась — усе абсолютно нове

• Закрита територія з відеоспостереженням
• Велике облаштоване сховище для мешканців
• Власний спортзал у будинку

Ця квартира — про якість, стиль і неймовірну атмосферу з вікна.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і новизну.

79900$

Василь АН "Рівненська Оселя"
Обратная связь
Василь АН Рівненська Оселя
офлайн