1  / 12
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 1
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 2
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 3
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 4
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 5
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 6
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 7
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 8
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 9
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 10
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 11
Квартира Волкова Кардіоцентр - фото 12

Квартира Волкова Кардіоцентр

Кропивницкий, Подольский

Пожаловаться
37 900 $
758 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895224
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Героїв-рятувальників (колишня Волкова), район Кардіоцентру

Пропонується до продажу двокімнатна квартира з окремими кімнатами на 7 поверсі 9-поверхового будинку.

Квартира не кутова, дуже тепла та світла комфортний середній поверх.

Загальна площа — 50 м²
Кухня — 9 м² (простора та зручна для планування)

індивідуальне електроопалення
зручне роздільне планування
хороша основа для реалізації власного дизайн-проєкту

Квартира без ремонту, що дозволяє новим власникам зробити все під себе — без переплат за чужий інтер’єр.

Двір — чистий, затишний, доглянутий
Постелено новий асфальт, приємна прибудинкова територія.

Локація дуже зручна:
район Кардіоцентру
поряд обласна лікарня
школи та дитячі садочки
магазини, Файно-маркети
зручна транспортна розв’язка

Вартість — 38 800 $

Гарний варіант як для проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте для перегляду
Обратная связь
Анна Анатоліївна
офлайн