Без комиссии
1  / 20
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 1
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 2
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 3
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 4
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 5
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 6
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 7
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 8
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 9
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 10
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 11
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 12
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 13
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 14
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 15
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 16
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 17
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 18
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 19
Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2 - фото 20

Квартира від забудовника з комфортним розташуванням - 45.2м2

Ровно

Пожаловаться
56 500 $
1 250 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4960950
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.2 м2
  • Площадь кухни 13.47 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ATMOSFERA» — житло для тих, хто цінує якість, комфорт та безпеку.

Будинок зданий в експлуатацію.
-Автономне газове опалення + газовий котел Baxi 24kW (Італія).
-Розтермінування та кредитування за програмою «ЄОселя», а також розтермінування від забудовника.
-Побудовано з цегли та залізобетонних перекриттів.
-Енергоефективне утеплення: 20 см пінопласту.
-Тепла підлога по всій квартирі для вашого комфорту.
-Якісна стяжка та штукатурка від забудовника.
-Вікна Solar з німецькою фурнітурою — тепло, світло та шумоізоляція.
-Інсталяція для унітазів Grohe від забудовника.
-Очисний фільтр для води від забудовника.
-Закрита територія з відеоспостереженням 24/7.
-Цифровий доступ через розпізнавання обличчя.
-Дизайнерські, вогнетривкі, броньовані вхідні двері — не лише захист, а й естетика.
-Продумана квартирографія від провідних девелоперів.
-Затишні лоджії в більшості квартир.
-Дизайнерські під’їзди та загальні зони.
-Сучасний дитячий майданчик.
-Паркомісця для вашої зручності.