1  / 8
Квартира від власника з власним опаленням - фото 1
Квартира від власника з власним опаленням - фото 2
Квартира від власника з власним опаленням - фото 3
Квартира від власника з власним опаленням - фото 4
Квартира від власника з власним опаленням - фото 5
Квартира від власника з власним опаленням - фото 6
Квартира від власника з власним опаленням - фото 7
Квартира від власника з власним опаленням - фото 8

Квартира від власника з власним опаленням

Киев, Днепровский

Пожаловаться
14 300 грн.
318 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 9 февраля 2026, ID: 4742757
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 25 
  • С мебелью Да 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, ЖД станция 
Описание
Простора однокімнатна квартира 45 м2 по вулиці Сиваська 12/2 ЖК Лего Хаус із власним опаленням (не залежить від роботи ТЕЦ).Коли немає світла,ліфти працюють від генератора в будинку.Завжди є тепло та вода.Одинадцятий поверх.Є техніка та посуд.Зручне розташування.До метро Харківська 20 хв,до метро Лівобережна та Дарниця 15 хв на громадському транспорті.Розглядаються лише молоді пари без дітей та тварин.
Обратная связь
Александр
офлайн
Похожие объявления
Здам в оренду 1к квартиру Центр вул. Святослава Хороброго,42 Днепр 12
    10 000 грн.
    Здам в оренду 1к квартиру в центрі по вул. Святослава Хороброго ( Чкалова), 42 Квартира з ремонтом, площа 30/21/6 м2, поверх 2/3. Є все необхідне, меблі, газова плита, пральна машина, душова кабіна, бойлер. Електроопалення. Лічильники. Здамо парі або одній людині. Можна з маленькими тваринами. Комунальні послуги сплачуються окремо.
    Днепр, Центральный
    Оренда 2-х кімнатної квартири з Автономним опаленням Белая Церковь 7
      13 000 грн.
      Оренда 2-х кімнатної квартири з Автономним опаленням. В квартирі зроблений косметичний ремонт, сучасний кахель, столярка, всі меблі і техніка. В пішій доступності школа. дитячий садок. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте цікава пропозицію! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку.
      Белая Церковь
      Здам в оренду 2к кв Полігонна Можна з дітьми, маленькими тваринами Днепр 15
        13 500 грн.
        Здам в оренду 1к квартиру в центрі по вул. Святослава Хороброго ( Чкалова), 42 Квартира з ремонтом, площа 30/21/6 м2, поверх 2/3. Є все необхідне, меблі, газова плита, пральна машина, душова кабіна, бойлер. Електро опалення. Лічильники. Здамо парі або одній людині. Можна з маленькими тваринами. Комунальні послуги сплачуються окремо.
        Днепр, Соборный
        офлайн
        Александр
        На сайте с 16 апреля 2020