Без комиссии
1  / 5
Квартира в зданому ЖК Infinity Park з виглядом у власний парк з басейном - фото 1
Квартира в зданому ЖК Infinity Park з виглядом у власний парк з басейном - фото 2
Квартира в зданому ЖК Infinity Park з виглядом у власний парк з басейном - фото 3
Квартира в зданому ЖК Infinity Park з виглядом у власний парк з басейном - фото 4
Квартира в зданому ЖК Infinity Park з виглядом у власний парк з басейном - фото 5

Квартира в зданому ЖК Infinity Park з виглядом у власний парк з басейном

Львов, Галицкий

Пожаловаться
159 750 $
2 130 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5022717
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Квартира здана в експлуатацію.

Без комісії,продає власник(пишіть будь ласка на вайбер)

Продається 2 кім квартира з дуже вдалим планування у ЖК преміум класу "Infinity Park" з виглядом у власний парк з басейном.

Локація:
Розташований у Личаківському районі Львова, на вулиці Зелена 115. Одразу біля ЖК – два парки міста: Погулянка та Снопківський. Це ідеальне місце для поєднання природи та життя в центрі міста.

Головні переваги ЖК "Infinity Park":

Перший у Львові басейн у ЖК
Басейн – це місце для спорту, розваг чи релаксу. Ви можете насолоджуватися ним у будь-який час, не виходячи з дому.

Дизайнерські холи та продумана рецепція

Вишукані зони загального користування та консьєрж-сервіс для максимального комфорту мешканців.
Максимальна комплектація квартир

Преміальна комплектація квартири :
Квартира максимально готова до ремонту,що включає в себе чистова стяжка та штукатурка на 100%.
Німецькі газові котли Viessmann.
Теплі підлоги та батареї Purmo Premium.
Енергоефективні вікна Rehau.
Обратная связь
Роман
офлайн