1  / 20
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 1
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 2
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 3
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 4
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 5
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 6
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 7
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 8
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 9
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 10
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 11
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 12
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 13
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 14
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 15
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 16
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 17
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 18
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 19
Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську - фото 20

Квартира в Taryan Towers 130м2 TRIIINITY 1 Вежа на Печерську

Киев, Печерский

Пожаловаться
990 000 $
7 615 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891541
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 130 м2
  • Площадь кухни 35 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 35 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж видової 3-кімнатної квартири 130 м² з терасою та дизайнерським ремонтом у Taryan Towers | Печерськ вулиця Іоанна Павла II 12, Патріса Лумби 12.

Є квартири, а є простори, які формують стиль життя.

Це ексклюзивна видова квартира 130 м² у першій вежі преміального комплексу Taryan Towers.

Панорамні вікна відкривають захоплюючий краєвид на центр Києва та монумент Батьківщина-Мати.
Велика відкрита тераса створює атмосферу приватного простору над містом.

Планування продумане до деталей
просторий гардероб при вході
кухня-вітальня з панорамними вікнами та виходом на терасу
санвузол з ванною
майстер-спальня з власним санвузлом (душ) та виходом на терасу
гостьова спальня / кабінет

Технології та комфорт
система Smart Home
керування світлом, кліматом та сценаріями зі смартфона
індивідуальні дизайнерські панелі управління
багаторівневе освітлення