Без комиссии
1  / 20
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 1
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 2
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 3
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 4
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 5
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 6
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 7
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 8
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 9
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 10
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 11
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 12
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 13
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 14
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 15
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 16
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 17
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 18
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 19
Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом  неподалік Міського Озера - фото 20

Квартира в малоповерховому будинку з ліфтом неподалік Міського Озера

Криховцы

Пожаловаться
85 500 $
1 248 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027233
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 68.5 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ЖК «Долішній», місто Івано-Франківськ — малоповерхова забудова з ліфтом, де відчувається простір і спокій, а не щільна “мурашня”.

4 поверх
68,5 м²
Планування — одна з головних переваг:
кухня + 2 окремі кімнати
2 санвузли
просторий коридор із місцем під повноцінну гардеробну

Тут уже зроблена вся “база”, яка зазвичай забирає найбільше нервів і бюджету:

Окремий бонус:
відкритий балкон-тераса з кімнати з виглядом у двір і на Калинову Слободу — без відчуття “вікна в вікна”.

Локація — одна з тих, які не потребують зайвої реклами:
поруч Міське Озеро , затишний район, де хочеться жити, а не просто ночувати.

Додатково:
можна придбати велику терасу над квартирою (75 м²) та кладову. Без комісії агентству .
Обратная связь
Надін Гарант
офлайн