1  / 6
Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення. - фото 1
Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення. - фото 2
Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення. - фото 3
Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення. - фото 4
Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення. - фото 5
Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення. - фото 6

Квартира в Кадорі на Таірова. Одна кімната. Під оздоблення.

Лиманка

Пожаловаться
48 000 $
1 079 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4882535
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.5 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 19 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Шлакоблочный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира в Кадорі на Таїрово в 57 Перлині. 1 секція 16й поверх, сидячи на балконі можна милуватися морем.
Квартира без ремонту від будівельників.
При будівництві будинку було невеличке перепланування.
На першому фото як будує Кадор, на другому перепланування. Трохи добавили до санвузлу, подовжили стіну на кухні, зёявилося місце для прихованного сейфу, прибрали двері.
Від кімнати відрізали трохи простору для шаф і стілажів. Можна перепланувати на свій россуд.
Переуступка.
Також можливо придбати наземне паркомісце за 53Ж біля трамвайних колій.
Обратная связь
Олена
офлайн