1  / 19
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 1
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 2
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 3
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 4
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 5
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 6
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 7
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 8
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 9
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 10
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 11
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 12
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 13
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 14
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 15
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 16
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 17
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 18
Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM - фото 19

Квартира в центрі сторожинця на проти комплексу MILLENNIUM

Сторожинец

Пожаловаться
43 000 евр.
1 000 евр. за м²
10 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4883332
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається квартира в центрі Сторожинця, напроти комплексу MILLENNIUM.

Квартира розташована на першому поверсі.

Загальна площа — 43 м².

Будинок має прибудинкову територію.
У самому будинку знаходяться дві квартири, а на території є ще один невеликий будинок, у якому розташована ще одна квартира.

Планування квартири:

вхід у невелику прихожу, далі велика кімната з пічкою.
З лівої сторони знаходиться комора, з правої сторони ще одна комора, з якої облаштована кухня.
З цієї кімнати є прохід у ще одну кімнату, яку можна використовувати як спальню.
У спальні два вікна виходять на фасадну сторону.

Біля будинку є земельна ділянка, якою користуються між собою за домовленістю.

Квартира знаходиться у центральній частині Сторожинця, напроти комплексу MILLENNIUM, поруч вся необхідна інфраструктура.

Пишіть у дірект або дзвоніть, щоб домовитись про перегляд

Потрібно більше інформації по цьому об’єкту або шукаєте інші варіанти нерухомості?

На кожен об’єкт у нас є відеоогляд.

Квартири. Будинки. Земельні ділянки. Комерційна нерухомість.
Чернівці. Чернівецька область.

Щоденні оновлення та актуальні пропозиці
Обратная связь
Дмитро
офлайн
Похожие объявления
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Днепр 14
  • Двухкомнатная
  • 36 м2
  • 9 / 9 эт.
31 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Днепр, Центральный
Продаж 3х кімнатної квартири по вул.Назарівська 7б Шевченківський Киев 18
  • Трехкомнатная
  • 140 м2
  • 5 / 10 эт.
309 000 $
Продаж великої просторої 3К квартири в Історичному центрі міста, по вул.Назарівська 7б(Ветрова), Шевченківський район , біля ботанічного саду ім.Фоміна. Характеристики: Площа 140/97/9,8м2, Н=3м. Затишна квартира на 5 му поверсі 7 пов. клубного цегляного будинку 1998р. У квартирі створено атмосферу справжнього комфорту та затишку. На підлозі — натуральний паркет, який додає тепла та елегантності простору. Італійські меблі підкреслюють стиль і якість, кожен елемент інтер’єру продуманий до дрібниць. Сантехніка преміумкласу забезпечує комфорт у щоденному користуванні. Світла майстер-спальня з великими вікнами виходить у тихий зелений двір, де ніщо не заважає відпочинку. Високі стелі, багато природного світла, приємна кольорова гама — усе створює відчуття простору й гармонії. Квартира розташована у самому серці столиці — поруч із найкращими ресторанами, парками, магазинами та станціями метро. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, комфорт і життя в центрі подій, але при цьому хоче мати власний спокійний куточок. Окремий двір, закрита територія, шлагбаум, презентабельне парадне, респектабельні сусіди, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати 3-ох банків; Розвинена інфраструктура Будинок у центрі міста, знаходиться в 5 хвилинах від ст.М"Університет", ЖД вокзал,, Університет Т.Шевченка, поруч ботанічний сад ім.А.Фоміна. школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги, студія весільного планування. Зручна локація. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат, 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит. Ціна 309000у.о. Моб.тел. +380953570166, +380982402742 Наталія Миколаївна Рибалко
Киев, Шевченковский
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14 Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 63 м2
  • 24 / 26 эт.
73 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14. Закритий двір без машин, дитячий та спортивний майданчик. В будинку консьєрж, відеонагляд, 3 ліфти з важним. В будинку підземний паркінг для жильців, укриття. Поруч сквер, бювет, ЖД Дарниця, садочок, школа, зупинка з громадським транспортом, лікарня, продуктові магазини, ринок. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
офлайн
Дмитро
На сайте с 16 апреля 2020