Без комиссии
1  / 7
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 1
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 2
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 3
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 4
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 5
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 6
Квартира  в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн - фото 7

Квартира в центрі продаж однокімнатна Княгинин Галицька 35 м2 1 кімн

Ивано-Франковск

Пожаловаться
27 499 $
788 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017893
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.9 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 14 
Описание
Продам однокімнатну квартиру у ЖР"Княгинин" що знаходиться за 12 хв ходьби від ратуші.
- розташування в центрі міста із зручною траспортною ровязкою
- якісне та сучасне будівництво
- просторі двори без автотраспорту
- дворівневий підземний паркінг
- ландшафтний дизайнта відеонагляд

У вартість входить:
– утеплення цегляних стін 10-сантиметровим шаром пінопласту;
– п'ятикамерні металопластикові вікна з подвійним склопакетом та енергозберігаючим склом, товщиною профілю 92 мм;
– штукатурка стін;
– вхідні броньовані двері;
– встановлення лічильників води, газу та електроенергії.

Доступний вибір квартир різного типу планувань та площ!
Щоб домовитись про показ телефонуйте.
Обратная связь
Ростислав відділ продажу
офлайн