1  / 4
Квартира у новобудові За ціною вторинки - фото 1
Квартира у новобудові За ціною вторинки - фото 2
Квартира у новобудові За ціною вторинки - фото 3
Квартира у новобудові За ціною вторинки - фото 4

Квартира у новобудові За ціною вторинки

Ровно

Пожаловаться
38 700 $
900 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018986
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 19 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира в клубному 3х поверховому будинку на стадії будівництва.

Закрита територія, паркомісце для кожної квартири + гостьовий паркінг.
Дитячий майданчик та зона відпочинку для мешканців!
В комплектацію квартири входять: штукатурка стіни, стяжка підлоги, газовий котел, лічильник на газ та воду.

За бажанням є можливість зробити теплу підлогу, розведення опалення, води та каналізації до заливки стяжки.

Щоб дізнатися більше інформації, телефонуйте 06*******64
Обратная связь
Ольга Цупрук
офлайн