1  / 7
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 1
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 2
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 3
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 4
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 5
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 6
Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного - фото 7

Квартира студія повністю укомплектована меблями і технікою.Заболотного

Одесса, Пересыпский

Пожаловаться
19 000 $
950 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969138
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 20 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажу 1-кімнатна квартира в цегляному будинку на Заболотного.
Квартира студійного типу розташована на зручному 3-му поверсі.
Квартира в гарному житловому стані, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Відмінне місце розташування будинку, всі пішої доступності школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту, магазини, ринок, ТРЦ.
216472
Обратная связь
Лідер ринку нерухомості
офлайн