Без комиссии
1  / 8
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 1
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 2
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 3
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 4
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 5
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 6
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 7
Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 8

Квартира-студія без ремонту! Сертифікат! БЕЗ КОМІСІЇ!

Гостомель

Пожаловаться
23 000 $
913 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5013257
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 25.2 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира-студтя з чудовим плануванням! 25,2м2, 2 поверх.
Індивідуальне газове опалення, розведена електрика, сантехніка, тепла підлога, штукатурка.
Підходить під сертифікат!
Можливе розтермінування!
Без комісії для покупця!
Досвідчений менеджер з нерухомості-Аліса
Обратная связь
Аліса
офлайн