1  / 10
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 1
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 2
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 3
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 4
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 5
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 6
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 7
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 8
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 9
квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове - фото 10

квартира подобово в центрі Ужгорода , все нове

Ужгород

Пожаловаться
690 грн.
20 грн. за м²
22 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 февраля 2025, ID: 3605151
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 35 м2
  • Этаж
  • Планировка Студия 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Нет 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Варочная панель, Микроволновая печь, Холодильник, Утюг 
  • Комфорт Подогрев полов, Автономное отопление, Двуспальная кровать, Душевая кабина, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место 
  • Инфраструктура Центр города, Достопримечательности, Исторические места, Детская площадка, Аптека, Остановка транспорта, Развлекательные заведения, Стоянка, Автовокзал, ЖД станция 
  • Ландшафт Река, Холмы, Горы, Парк, Лес, Пляж, Город 
  • Дополнительно Возможность бронирования, Круглосуточная регистрация, Оплата кредитной картой, Безналичный расчет, Отчетные документы, Можно с детьми 
Описание
Затишні апартаменти подобово в центрі м. Ужгорода.
Новобудова у приватному секторі, можливість паркувати авто у дворі, за попередньою домовленістю. Апартаменти після ремонту, є все необхідне для комфортного проживання: посуд, білизна та рушники, Wi-fi, SmartTV, побутова техніка.
Поряд з апартаментами є цілодобовий продуктовий магазин, кав'ярня, супермаркет, кондитерська крамниця, автобусна зупинка. До ЖД вокзалу буквально 500 метрів, за 5 хвилин пішки можна дістатись історичного центру міста.
Надаємо звітні документи. Розміщення 2 людини.
Шановні гості, ми дбаємо про наші апартаменти, тому просимо ставитись з розуміння до наших правил проживання.
Страхова сума при проживанні на 1 добу – 500 грн ;
- при проживанні від 2 діб– 1000 грн ;
-при проживанні від 5 діб– 2000 грн ;
Страхова сума повертається, при дотриманні правил проживання ( без пошкодження майна та переліміту комунальних послуг, що входять у ціну)
Заборонено :
-палити
-проживати з тваринами
-проводити вечірки
Поселення відбувається з 14:00 (по можливості скоріше) -18:00 год на апартаментах або за домовленістю, після-дистанційно 24/7 . Виселення до 11:00 години
Розрахуватись Ви можете, як Вам буде зручно : готівковим чи безготівковим чином, також терміналом. Для підтвердження бронювання апартаментів на потрібні дати, потрібно оплатити першу добу проживання. При заселенні необхідно мати з собою документи, які підтверджують повнолітній вік та особу.
Вартість апартаментів корегуються :
- ціна (2 людини) - 1500 грн/доба,
при проживанні більше 5 діб, ціна 1400 грн/доба,

З 31.01-06.02 включно , діє акційна пропозиція - 690\доба ,при розміщені 1 особа

в залежносі від дат проживання та кількості осіб , зайнятості квартир -ціна може змінюватись ( уточнюйте інформацю за телефоном ,або звертайтесь на вайбер та телеграм )

лише за першу добу проживання. У нас великий вибір апартаментів на любий смак та майже в кожному районі нашого міста, тому пропонуємо ознайомитись з ними, перейшовши до «Інші оголошення автора» або на нашому сайті.
Обратная связь
Ирина
офлайн
Похожие объявления
Свою 2к квартиру центр Харкова Пушкинская, Бекетова без посредников, возле метро от Хозяина Харьков 4
    600 грн.
    Сдам свою 2-х комнатную квартиру в самом центре Харькова. Расположение - ул Искусств 17, тихий центр, есть своя закрытая парковка. Заселение круглосуточно 24/7 В квартире косметический ремонт, есть вся техника и посуда для проживания, кондиционер. Холодильник, стиральная машина. При поселении выдаем полотенца тапочки , гель для душа. До метро Архитектора Бекетова - 5 мин пешком До метро Пушкинская - 5 мин пешком Центральная площадь - 15 мин пешком
    Харьков, Киевский
    Від власника, 1к квартира с великим відкритим балконом, центр Пушкінська Харьков 7
      700 грн.
      Від власника. Повноцінна однокімнатна квартира з великою кухнею та просторим балконом (вихід с кухні). Розташована у центрі Харкова *** вул Пушкінська. Поруч є 2 станції метро: Пушкінська, Бекетова. Повністю новий ремонт. всі нові меблі та кухня з повним набором посуду та техніки. Є кондиціонер, холодильник та пральна машина. У закритому дворі під вікнами є парковка під відеонаглядом. Зручне велико двоспальне ліжко, при поселенні видаємо рушники, капці та шампунь. Велика світла кухня із зручним столом за яким можно комфортно провести вечір. Заселення та виселення цілодобово, бронювання без передоплати. Оплата готівкою або карткою, надаємо звітні документи.
      Харьков, Киевский, Центр
      Власник 1к студія з ремонтом Харків перший поверх Харьков 9
        700 грн.
        Швидке заселення 10-20хв. Невеличка квартира-студія на першому поверсі поруч з Салтівським шосе вул Бестужева 11б. Охайна квартира, є все для комфортного проживання: вбудована кухня, меблі, холодильник, телевізор, Wifi, пральна машина, кондиціонер. Поруч метро Київська та Захисників України, великий торгівельний центр Французский бульвар с супермаркетом. Знижка при погодинній оренді -450грн, або на довгий строк (більше 7 діб). Чиста постільна білизна, при заселенні видаємо рушники, одноразові капці та шампунь. Бронювання для військових без передплати. Оплата карткою або готівкою, надаємо документи про проживання.
        Харьков, Киевский, Салтівське шоссе
        офлайн
        Ирина
        На сайте с 16 апреля 2020