Квартира на Соборній
Николаев, Заводский, Центр
1 980 000 грн.
40 994 грн. за м²
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5026344
Характеристики
-
Без комиссии
Нет
-
Комнат
2
-
Общая площадь
48.3 м2
-
Площадь кухни
6 м2
-
Этаж
2
-
Этажность
5
Комфорт
Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Решетки на окнах, Парковочное место, Гостевой паркинг
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Описание
Вашій увазі пропонується двокімнатна квартира від власника,в центрі міста на вулиці Соборній. Квартира на другому поверху, загальна площа 43,8 м.кв., житлова площа 28,5 м.кв., кухня 6м.кв., з шафами, холодильником, пральною машиною та казплитою, можна залишити. У ванній кімнаті є газова колонка. На все встановлені лічильники. Кімнати суміжні. В квартирі є меблі, кондиціонер, які можна залишити. Встановлені металопластикові вікна і балконний блок. Балкон засклений, виходить у двір, на вікнах встановлені грати. Двір зачиняється на автоматичні ворота. Один з виходів на Соборну. У дворі дитяча площадка, є місця для стоянки авто. Вхідні двері подвійні. Наружні металеві, внутрішні дерев'яні.Поруч вся інфраструктура: дитячий садочок, школа, дитяче містечко "Казка", магазини, McDonald's, кінотеатр, театри, парки, палац культури, банки, поліклініка, кафе, ресторани, зупинки транспорту: маршрутки, автобуси, тролейбуси, 600 метрів до трамваю.