Без комиссии
1  / 19
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 1
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 2
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 3
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 4
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 5
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 6
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 7
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 8
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 9
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 10
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 11
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 12
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 13
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 14
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 15
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 16
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 17
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 18
Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова)  ЖК Садова Алея | Продаж квартир | - фото 19

Квартира Мрії‼️ 1-кімнатна квартира 45 м² Пустомити (біля Львова) ЖК Садова Алея | Продаж квартир |

Пустомыты

Пожаловаться
39 679 $
880 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4533265
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.09 м2
  • Площадь кухни 17.81 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Сучасні квартири в ЖК Садова Алея - наймасштабніший проєкт у Пустомитах за 9 км від ЛьвоваСадова Алея від надійного забудовника Місто Комфорту - це найбільший житловий простір у передмісті
Комплекс створений за іноваційними концепціями, де все необхідне є поруч із домом

Фінансові умови та єОселя:
Діє вигідне розтермінування від забудовника на 2 роки під 0%
Мінімальний внесок становить від 50%
ЖК акредитовано для державної програми єОселя
*ціна квадратного метра залежить від обраного будинку та стадії його готовності

Статус будівництва:
Будинки 1, 2 та 3 - успішно здані в експлуатацію
Будинок 6 - готується до здачі у 2 кварталі 2026 року
Будинок 4 - планова здача у 4 кварталі 2026 року

Внутрішня інфраструктура та територія:
Реалізована безпечна концепція дворів без автомобілів
Для авто передбачено великий наземний та підземний паркінги
Інфраструктура включає дитячий садок, магазини, ресторани та літні кафе
На території облаштовано просторі площі, ігрові майданчики для дітей різного віку
Створені зони для активного спорту, місця для тихого відпочинку та локації під навісами