1  / 7
квартира м. Борислав - фото 1
квартира м. Борислав - фото 2
квартира м. Борислав - фото 3
квартира м. Борислав - фото 4
квартира м. Борислав - фото 5
квартира м. Борислав - фото 6
квартира м. Борислав - фото 7

квартира м. Борислав

Борислав

Пожаловаться
35 300 $
560 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876284
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
3-кімнатна квартира у м. Борислав (район Коваліва)

Простора квартира з продуманим плануванням у зручному районі міста — ідеальне рішення як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.

Район: Коваліва
Поверх: 1 з 9
Загальна площа: 63 м²
Кухня: 8 м²

Квартира не кутова, тепла та функціональна — чудова основа для створення інтер’єру під себе.

замінені вхідні двері
паркетна підлога
великий балкон

Ви не переплачуєте за чужий ремонт — створюєте простір під свої потреби.

Велика перевага: перший поверх дозволяє легко переобладнати квартиру під комерцію (офіс, салон, кабінет тощо).

Зручний район із розвиненою інфраструктурою та хорошим трафіком:
— поліклініка поруч
— дитячий садок
— супермаркет
— аптеки, магазини, банк
— все в пішій доступності

Ідеально підходить як для життя, так і для бізнесу.

Телефонуйте: +38**************34
Покажу квартиру у зручний для вас час.
Обратная связь
Іванна
офлайн