1  / 9
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 1
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 2
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 3
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 4
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 5
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 6
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 7
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 8
Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін. - фото 9

Квартира 88.3 м2, 3- х комн. Обмен. Обмін.

Конотоп

Пожаловаться
27 900 евр.
317 евр. за м²
40 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2025, ID: 3683031
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 88 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Студия 
Описание
Для тех, кто поставил объявление в избранные - делайте свои адекватные предложения!!!

Трёх комнатная квартира с кухней-гостинной, теплая, светлая, просторная, потолки 2.95 м. Жилое состояние. Рядом школы, детский садик, остановки трамвая и маршруток, до центра города и вокзалов 15 минут пешком. Дом сдан в эксплуатацию в феврале 2008 года.

Обмен на дом в Николаеве.

Электрическая плита.
Электрическое индивидуальное отопление.
Тарифы выгодные, отключения электричества закончатся.
Возможна быстрая перепланировка, внутри квартиры несущие стены отсутствуют. Успенско-Троицкая 79.

В подарок: кладовая в подвале размером 2.0*2.4 м.

Если мобильный вне зоны, ВатсАп, Телеграм, Вайбер всегда на связи.
Обратная связь
Максим Владимирович
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Бучанський, Крюківщина, 75000 $ Крюковщина 11
  • Двухкомнатная
  • 54 м2
  • 3 / 11 эт.
75 000 $
Продаж чудової двокімнатної квартири з каміном в Крюківщині в ЖК Краєвидний (вул. Балукова, 1 а). Загальна площа - 54 кв.м. Будинок введено в есплуатацію, встановлено генератор (вода і опалення є завжди, ліфт працює). Квартира розташована на 3-му поверсі і складається з двох окремих кімнат, просторої кухні-вітальні і санвузла. Ремонт якісний, робили для себе. Багато шаф, є гардеробна кімната. Продаж з меблями та технікою. В квартирі зроблено підключення для зарядної станції. Біля будинку простора паркувальна зона із шлагбаумом. Чудова траспортна розв`язка та інфраструктура. Вартість продажу - 75000 у.о. комісія: 3%
Крюковщина
Терміново!Продам двокімнатну квартиру в Аркадії з видом на море Одесса 15
  • Двухкомнатная
  • 75 м2
  • 15 / 23 эт.
106 999 $
Терміново! Продам квартиру з видом на море в Аркадії! Ціна нижча, ніж у новобудовах на Таїрова!! Генератор, свій резервуар з водою, в паркінге бомбосховище з wi-fi Новобудова по Гагарінському плато, 5/2, район ресторану «Арарат». Локація, куди приїжджають жити та відпочивати. Тут не пояснюють, де море — його видно із вікон. Квартира, яка закриває одразу два завдання: комфорт для себе та зрозумілий дохід. - Дві спальні - Простора кухня-вітальня Це той формат, який завжди потрібний. Люди шукають саме таке житло — і швидко ухвалюють рішення. Оренда аналогічних квартир в Аркадії стартує від 120 євро на добу. Локація працює цілий рік: влітку — подобово, решта часу — стабільна довгострокова оренда. Об єкт ліквідний: його легко здавати та вигідно перепродати. — Одразу потрапляєш до центру життя Одеси - море, ресторани, Інфраструктура: - в пішій доступності, все вже зрозуміло та звучно! - Високий попит на оренду без простоїв Переваги : — охорона та консьєрж 24/7 - Закрита територія - зручний заїзд з Аркадії та Плато! - статусний житловий комплекс. У подарунок дизайн-проект з продуманою розстановкою меблів можна швидко реалізувати без зайвих витрат часу. Ціна нижча, ніж у нових будинках на Таїрова, при цьому рівень життя, ліквідність та прибутковість – значно вищий. Такі об єкти не затримуються над ринком. Якщо ви шукаєте варіант біля моря зі зрозумілою вигодою – це він.!
Одесса, Приморский
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Днепр 13
  • Трехкомнатная
  • 70 м2
  • 8 / 12 эт.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Днепр, Центральный
офлайн
Максим Владимирович
На сайте с 16 апреля 2020