1  / 17
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 1
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 2
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 3
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 4
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 5
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 6
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 7
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 8
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 9
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 10
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 11
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 12
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 13
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 14
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 15
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 16
Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район - фото 17

Квартира, 5к. Житловий стан. Братиславська, 13, Дніпровський район

Киев, Днепровский

Пожаловаться
59 000 $
608 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008046
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 97 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Квартира для життя або бізнесу!

Продається простора 5-кімнатна квартира за адресою: вулиця Братиславська, 13 — у тихому й озелененому районі Деснянського масиву. Помешкання займає 1 поверх 9-поверхового будинку 87 серії, що перебуває у доглянутому стані. Це оптимальний варіант як для комфортного проживання великої родини, так і для облаштування прибуткового хостела.

Загальний стан квартири — житловий: стіни пофарбовані, на підлозі лінолеум. Усі кімнати роздільні, просторий коридор додає зручності у щоденному користуванні. На вікнах встановлено захисні ґрати, балкон виходить у затишний зелений двір.

Санвузол роздільний, з ванною, облицьований плиткою. Кухня функціональна та зручна для приготування страв на велику родину. Меблі та техніка — за домовленістю, що дає змогу адаптувати інтер’єр під власні потреби.

Будинок розташований у спокійній локації з чудовим озелененням. Прибудинкова територія облаштована: дитячі майданчики, зони для прогулянок, достатньо місць для паркування.

Поруч знаходиться ринок «Троєщина», декілька шкіл та садків, ТРЦ «Квадрат», супермаркет «Фора», а також артезіанський бювет.

Транспортне сполучення зручне: всього 3 км до станції метро «Чернігівська», біля будинку — зупинка громадського транспорту з прямим сполученням до станцій метро «Лісова», «Лівобережна» та районів Троєщини.

Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.

Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!