1  / 20
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 1
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 2
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 3
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 4
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 5
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 6
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 7
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 8
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 9
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 10
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 11
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 12
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 13
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 14
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 15
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 16
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 17
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 18
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 19
Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район - фото 20

Квартира, 3к. Житловий стан. Зодчих, 44, Борщагівка Святошинський район

Киев, Святошинский

Пожаловаться
49 500 $
727 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010439
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68.1 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Жилое состояние 
Описание
Простора трикімнатна квартира з видом на місто!

Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира площею 68,1 м², розташована на видовому останньому поверсі 16-поверхового будинку за адресою: вулиця Зодчих, 44.

Квартира є двосторонньою, що забезпечує чудове природне освітлення та провітрювання, а три окремі кімнати та роздільний санвузол дозволяють кожному члену сім’ї мати власний простір.

Помешкання перебуває у житловому стані: встановлені сучасні металопластикові вікна та замінені батареї опалення, що дозволяє заїхати та жити відразу, поступово втілюючи власний дизайн-проєкт. У квартирі залишаються бойлер та холодильник у нормальному стані (питання щодо пральної машини обговорюється окремо).

Будинок, зведений у 1979 році із залізобетонних панелей, підтримується у належному стані: перший поверх охайний, а за порядком і безпекою мешканців стежить консьєрж. Важливою перевагою сьогодні є наявність газу в будинку.

Локація на вулиці Зодчих ідеально підходить для сімей з дітьми, адже поруч розташовані школи та дитячі садочки. Прибудинкова територія облаштована дитячим майданчиком, а для власників авто передбачено місця для наземного паркування.

Для щоденних покупок у пішій доступності є ринок «Тулузи» та різноманітні супермаркети. Поціновувачі прогулянок на свіжому повітрі оцінять близькість до парку «Совки» — чудового місця для відпочинку.

Транспортне сполучення забезпечують прямий зв'язок з усіма районами міста: поруч зупинки швидкісного трамвая, автобусів та тролейбусів. До станцій метро «Житомирська» або «Святошин» можна дістатися всього за 10–15 хвилин.