1  / 20
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 1
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 2
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 3
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 4
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 5
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 6
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 7
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 8
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 9
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 10
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 11
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 12
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 13
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 14
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 15
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 16
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 17
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 18
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 19
Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ - фото 20

Квартира, 2к. Євроремонт. ЖК «Central Park». Маккейна, 7 Печерськ

Киев, Печерский

Пожаловаться
225 000 $
3 223 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010131
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69.8 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Комфортна та стильна квартира в сучасному ЖК!

Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира на 8 поверсі 24-поверхового будинку бізнес-класу в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці — ЖК «Central Park», за адресою: вулиця Джона Маккейна, 7. Загальна площа квартири становить 69,8 м², що дозволило створити гармонійний та функціональний простір для життя в самому центрі Києва.

В оселі виконано якісний сучасний ремонт. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, підібраними в єдиній стилістичній концепції, що робить квартиру привабливою як для власного проживання, так і для інвестиційного використання. Інтер’єр поєднує стриману естетику та практичність, створюючи комфортну й водночас статусну атмосферу, а продумане планування забезпечує зручне зонування простору.

Житловий комплекс вирізняється високим рівнем сервісу та безпеки. Будинок має презентабельну вхідну групу, зручні під’їзди та закриту територію. Внутрішній двір облаштований сучасною парковкою, що є важливою перевагою для життя в центрі міста. Простір комплексу організований таким чином, щоб поєднати приватність мешканців із комфортом мегаполіса.

Локація на Печерську забезпечує доступ до всієї необхідної інфраструктури: у пішій доступності знаходяться найкращі школи та дитячі садочки, супермаркети, ресторани, бутики та зелені зони для прогулянок і відпочинку.

Транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися будь-якої частини міста — поруч станції метро «Либідська» та «Деміївська», а також зупинки громадського транспорту.