1  / 12
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 1
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 2
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 3
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 4
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 5
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 6
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 7
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 8
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 9
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 10
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 11
Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО) - фото 12

Квартира 2 кім. 48 м.кв. від власника (НЕ АГЕНТСТВО)

Коломыя

Пожаловаться
19 700 $
410 $ за м²
11 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877881
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
Описание
Продам квартиру, старий фонд, 2 кімнати, 48 м.кв.,гарне планування! Я власник!

Зараз на етапі початку чистових ремонтів. Замінені вікна, сформована ванна кімната та кухня студія. Велика спальня. Є готовий дизайн-проект облаштування всіх меблів. З виробництвом меблів можу допомогти!
Заведено 3 фази, є газ! Присутній невеликий балкончик з гарним краєвидом на гори та центр міста.

Квартира знаходиться р-н Гомін, вул. Мазепи 262. Поблизу всі необхідні локації, прямий вихід до зупинки, наявність парковки, супермаркет Торба, Експрес, Стефайно та ін., АЗС Стелс, автомийка, є присутні гаражі та кооператив.

За деталями - дзвоніть/пишіть. В будь-який момент можна зробити огляд!

Агентства нерухомості та ріелторів - прохання не турбувати!
Обратная связь
Міша
офлайн