1  / 5
Квартира 2 к, 3 пов, район Кристал - фото 1
Квартира 2 к, 3 пов, район Кристал - фото 2
Квартира 2 к, 3 пов, район Кристал - фото 3
Квартира 2 к, 3 пов, район Кристал - фото 4
Квартира 2 к, 3 пов, район Кристал - фото 5

Квартира 2 к, 3 пов, район Кристал

Никополь

Пожаловаться
750 000 грн.
17 857 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017245
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається затишна 2 кімнатна квартира, 42 м на 3 поверсі. Адреса: вул. Шевченка (район Кристал). Вікна виходять у двір на Центральну бібліотеку. Є місце для паркування авто біля підʼїзду. У пішій доступності (до 5 хвилин): ринок, Нова Пошта, Rozetka, Varus, АТБ, Простор.
До ЦУМу — 10 хвилин пішки.
Квартира повністю готова до проживання — ідеальний варіант заходь і живи.

Квартира обладнана:
Індивідуальне опалення — газовий котел,
Замінені батареї (двойні),
Вікна - подвійні камери,
Меблі: вітальня, кухня, стіл, стільці, диван, шкаф купе, диван та ін.,
Техніка: Холодильник Siemens, пральна машина LG, посудомийна машина 60 Bosh, кондиціонер (тепло/холод),
Встановлена сигналізація Ajax - квартира перебуває на сигналізації,
Домофон,
Підключений інтернет Київстар (100 Мбіт/с)
Є балкон — обшитий пластиком та пластиковими вікнами.
Без боргів по комунальних платежах
Без прописаних осіб
Присутній торг.
Для перегляду прошу повідомляти заздалегідь.
Обратная связь
Олександр
офлайн