1  / 15
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 1
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 2
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 3
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 4
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 5
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 6
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 7
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 8
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 9
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 10
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 11
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 12
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 13
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 14
Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район - фото 15

Квартира, 1к. Гарний стан. Миколи Шепелєва, 6, Відрадний Солом'янський район

Киев, Соломенский

Пожаловаться
43 000 $
1 387 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011079
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 31 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Комфортна 1-кімнатна квартира неподалік парку «Відрадний»!

Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира площею 31 м², яка розташована на 5-му поверсі цегляного будинку в Солом'янському районі за адресою: вулиця Миколи Шепелєва, 6.

Квартира перебуває у гарному стані зі свіжим ремонтом: замінено електрику в кімнаті, встановлено нові радіатори опалення та сучасні металопластикові вікна. Простір організовано максимально функціонально — встановлено ліжко-трансформер, є кондиціонер для комфортного клімату та відеодзвінок для вашої безпеки.

Кухня облаштована базовими меблями, а санвузол повністю облицьований плиткою зі справною сантехнікою. Питання щодо меблів та техніки, які залишаються, обговорюється індивідуально за домовленістю. Особливою перевагою є збільшений та капітально утеплений балкон, який перетворено на повноцінну зону для відпочинку.

Будинок — класична цегляна «хрущівка», що забезпечує кращу тепло- та шумоізоляцію порівняно з панельними аналогами. Квартира розташована на сонячній стороні, а дах над нею був повністю відремонтований, що гарантує сухість та спокій.

Помешкання знаходиться у глибині кварталу, подалі від гамірних магістралей, у тихому і затишному дворі з великою кількістю дорослих дерев. Для власників авто передбачені місця для паркування безпосередньо біля будинку, а також унікальна можливість орендувати гараж прямо у дворі.

Локація поєднує в собі тишу зеленої зони та розвинену міську інфраструктуру. Буквально за кілька хвилин пішки розташований чудовий парк «Відрадний» — ідеальне місце для прогулянок на свіжому повітрі. Також у пішій доступності розташовані школи, дитячі садочки, продуктові магазини, аптеки, кав’ярні та відділення «Нової пошти».