1  / 20
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 1
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 2
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 3
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 4
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 5
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 6
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 7
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 8
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 9
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 10
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 11
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 12
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 13
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 14
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 15
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 16
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 17
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 18
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 19
Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія,  Сосюри 6, Стара Дарниця - фото 20

Квартира, 1к. Без ремонту. ЖК Дніпровська мрія, Сосюри 6, Стара Дарниця

Киев, Днепровский

Пожаловаться
40 000 $
1 064 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007468
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.6 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 26 
Описание
Видова квартира у ЖК «Дніпровська мрія»: панорамний 20-й поверх та автономність у самому серці Лівого берега!

Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира загальною площею 37,6 м² в Дніпровському районі, яка розташована на високому 20-му поверсі 26-поверхового новозбудованого будинку за адресою: вулиця Володимира Сосюри, 6.

Це виняткова можливість придбати нерухомість із оформленим правом власності в новобудові 2025 року, що поєднує в собі переваги динамічного центру Лівого берега та комфорт новітніх технологій будівництва!

Квартира має раціональне планування: світла кімната площею 14 м², затишна кухня 10,12 м², просторий санвузол та велика лоджія 4,96 м², з якої відкривається захоплюючий панорамний краєвид на місто.

В оселі вже виконано найбільш трудомісткі підготовчі роботи: зроблена якісна лазерна стяжка підлоги та вирівнювання стін, встановлені сучасні радіатори, нові комунікації розводки тепла та індивідуальні лічильники. Вам залишається лише приємна частина — фінішне оздоблення за власним дизайном.

Будинок, зведений за монолітно-каркасною технологією з цегляними стінами та утепленням мінеральною ватою, введений в експлуатацію у квітні 2025 року. Наявність власної котельні забезпечує автономність опалення, а керуюча компанія вже цього року запрошує власників до активного проведення ремонтів.

Житловий комплекс «Дніпровська мрія» пропонує високий рівень безпеки та комфорту: закрита територія під охороною облаштована сучасними дитячими та спортивними майданчиками. Для власників автомобілів передбачено як підземний, так і гостьовий паркінг.