1  / 19
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 1
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 2
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 3
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 4
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 5
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 6
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 7
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 8
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 9
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 10
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 11
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 12
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 13
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 14
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 15
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 16
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 17
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 18
Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця - фото 19

Квартира 1к. Без ремонту. Лобачевського 7а, Стара Дарниця

Киев, Днепровский

Пожаловаться
41 000 $
1 051 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009806
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
Описание
Житло в серці Старої Дарниці: комфорт і спокій поруч із міською інфраструктурою!

Будинок знаходиться в розвиненій локації Дніпровського району, у центральній його частині, а саме в мікрорайоні Стара Дарниця, поблизу Дарницької площі і початку Харківського шосе, за адресою провулок Лобачевського, 7а.

Поруч знаходиться Дарницький залізничний вокзал, ЖК «Мега Сіті», ще декілька нових житлових комплексів і приватний сектор. Транспортне сполучення в усі боки Києва: у бік Позняків, Харківського масиву — автобуси, трамваї, маршрутний транспорт; у бік метро «Чернігівська» — 3 зупинки або можливо навіть дістатися пішки, у бік метро «Лівобережна» — 4 зупинки.

Біля будинку — дитячий садок, музична школа, магазини, кав'ярні, дві школи, супермаркети, перед будинком зручна парковка, затишний двір, церква. Атмосфера віддаленого від метушні великого міста — затишного приватного життя, гарні приватні будинки поруч і зелена, доглянута територія.

Будинок зведений у 2016 році, має 11 поверхів. Квартира знаходиться в четвертій секції на 3 поверсі з чудовим краєвидом — це особливість цієї квартири і натхнення для майбутніх власників, розташована подалі від автомобільних доріг.

Перепланування на етапі початку ремонту дасть можливість навіть зробити невелику двокімнатну квартиру з гардеробною кімнатою та спальнею з балконом.

Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.