Без комиссии
1  / 8
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 1
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 2
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 3
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 4
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 5
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 6
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 7
квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м - фото 8

квартира 1к 2пов 4 секція Perfect Life ПерфектЛайф 42м2 по 1150 дол/м

Винники

Пожаловаться
47 921 $
1 141 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 октября 2025, ID: 4442777
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
4 Секція
Perfect Life
Продам 1 кімнатну 42м2, 2й гарний поверх, 5ти поверхового в сучасному ЖК ПерфектЛайф.
По переуступці.
Без % Без посередників. Запрошуємо маклерів та агентства нерухомості. Платимо комісію!

Закрита територія
Територія PERFECT LIFE огороджена, закрита та під відеонаглядом. А це у свою чергу гарантує спокій за себе, рідних та власне майно. Житловий простір відкритий для ваших нових ідей, а його територія закрита задля вашої безпеки.

Двір
без машин
Тенденція звільняти двір від авто – вже давно стала необхідністю. Завдяки цьому мешканці зможуть насолоджуватися чистим повітрям, тишею та спокоєм. А це дає можливість реалізувати на території все, що завгодно, від саду з квітами до променадних алей. Саме тому у PERFECT LIFE двір без автомобілів. Для них ми спроєктували просторий підземний паркінг. Тут завжди буде вільним ваше місце, діє відеоспостереження та працюють швидкісні ліфти. Така концепція розмежування житлової території — must have для дійсно PERFECT LIFE.

Власне
озеро
На території комплексу вже розташоване власне невеличке озеро, що буде облаштовано зоною відпочинку та альтанками – вдале місце цікавого та активного відпочинку для всієї родини.

BBQ
zone
Відпочинок в колі друзів та сім’ї прямо у дворі власного будинку стає можливим. Не потрібно їхати за місто, щоб насолодитися смаком приготованих на вогні страв. Кожен мешканець матиме змогу відпочити на спеціально облаштованій зоні для барбекю.

Девелопер
LEV Development — за розвиток та рух вперед. З 2015 року ми створюємо виключно концептуальну нерухомість. Ми знаємо, що люди хочуть жити у красивих та безпечних домівках, гуляти комфортною внутрішньою територією, заходити у класні магазини поруч та зупинятись у готелях з чудовим сервісом. Саме тому в портфелі наших робіт 16 унікальних проєктів. Ми підключаємо найкращих архітекторів, дизайнерів та урбаністів аби змінювати світ, пристосувавши його до потреб мешканців, а не навпаки.
Обратная связь
Продам
офлайн
Похожие объявления
Продаж 1-к квартира вул.Чавдар, 7 м.Київ, Дарницький р-н, 84000$ БЕЗ-%. Киев 12
  • Однокомнатная
  • 45 м2
  • 5 / 24 эт.
84 000 $ Без комиссии
БЕЗ-%, Чавдар Єлизавети вул.7 Продаж 1-к квартири 45кв.м.розташована на 5 пов./24пов.будинку, - спецпроект, - монолітно-каркасний будинок,2010року забудови. ЗАГАЛЬНА площа - 44.5кв.м. Н-2.75м. - кімната -17.4кв.м - кухня - 11.8кв.м. з виходом на заскленй балкон, - суміщений санвузол - 4.4кв.м., - гардеробна - 2.7кв.м. Квартира в ХОРОШОМУ стані, - вбудована кухня з побутовою технікою. - санвузол - чавунна ванна, німецька сантехніка GROHE - енергозберігаючі пластикові вікна, - підлога паркетна дошка, столярка - натур. дерево, В будинку створено ОСББ, Індивідуально лічильники на квартиру, ГЕНЕРАТОР. Перший поверх - нежитлові приміщення, консьєрж. ЗРУЧНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ. розвинена інфраструктура. Поруч розташовані супермаркет Новус, ТЦ Алладін, кінотеатр, ТЦ Епіцентр, ТЦ Метро, Школа "Maple Bear", школа І ст. №333, Гімназія Київська Русь дитячий садок, лікарня Добробут ... Парковка: наземна. Зручне транспортне сполучення: в 12хв. ходьби знаходяться станції метро Позняки та 5хв. метро Осокорки. Багато маршруток забезпечують сполучення з усіма районами міста. Квартира повністю готова до продажу. Можливий продаж по Державній програмі. БЕЗ комісії, для покупця. 84.000у.о. ПЕРЕГЛЯД по домовленості, телефонуйте у будь який час.
Киев, Дарницкий
  • Однокомнатная
  • 34 м2
  • 1 / 6 эт.
42 300 $
1-к квартира з євроремонтом – р-н Ж/Д Вокзалу Продаж затишної квартири з новим ремонтом, де все продумано для комфорту. Основне: • Площа: 34 м² (кухня 7 м²). • Поверх: 1/5 (цегляний будинок). • Стан: свіжий євроремонт, сучасні світлі кольори. Переваги локації: • Все в кроковій доступності (до 500 м): ринок, супермаркети, парк. • Зручна транспортна розв’язка • Дитячий садок та школа.
Черкассы
Терміново! Продаж 2-кімнатної квартири вул.Університетська центр міста Одесса 10
  • Двухкомнатная
  • 52 м2
  • 1 / 3 эт.
39 999 $
Продам двухкімнатну квартиру в Бельгійському проєкті. в самому Центрі по вул Університетська будинок 13 кут вул. Софіївської Ти заходиш і одразу відчуваєш простір Висота стелі 3.75 м, багато світла, багато повітря! Загальна площа квартири 52 м² 2 роздільні кімнати Бельєтаж Встановлені кондиціонери, паркет . Локація, яку люблять Одесити! Центр міста, все поруч і реально пішки Горсад, Дерибасівська, Оперний театр стають частиною твого щоденного життя! В пішій доступності Рішельєвський ліцей та школа №37,університет ім. Мечникова економічний університет, дитячі садки 63 «Пінокіо» і 99 Чому це вигідно? Центр завжди в попиті Підходить як для життя, так і під орендний бізнес! Високі стелі дають можливість зробити стильний інтер’єр. Зручно під офіс, салон або кабінет Тиха вулиця в самому центрі. Такі варіанти довго не чекають Телефонуй і домовляйся про перегляд! Транспорт трамвай 7 маршрутки 220, 121, 145, 146, 242
Одесса, Приморский
офлайн
Продам
На сайте с 16 апреля 2020