Без комиссии
1  / 20
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 1
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 2
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 3
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 4
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 5
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 6
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 7
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 8
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 9
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 10
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 11
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 12
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 13
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 14
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 15
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 16
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 17
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 18
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 19
Квартира 13+4м з ремонтом - фото 20

Квартира 13+4м з ремонтом

Гнатовка

Пожаловаться
13 700 $
1 054 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 июля 2025, ID: 4118181
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 13 м2
  • Площадь кухни 1.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Душевая кабина, Парковочное место 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Уважно читаємо оголошення щоб зекономити ваш і наш час !!! Квартира з ремонтом 13 м +4 м (можливість облаштування другого рівня ) висока стеля (3,5м)дає можливість зробити другий рівень що збільшить корисну площу майже на 4 м/кв.
На другому рівні встановлено розетку , світильник та вимикач.
Ще є ніша над санвузлом де можна зберігати речі, це теж збільшує корисну площу приблизно на 3 кВ/м.
Є можливість облаштувати власний мінідворик (терасу ) площею приблизно 6 ..8кВ/м .
Поруч квартири вже заселені в інших відбуваються ремонти .
До метро академмістечко 18 км , маршрутки ходять з невеликим інтервалом , до зупинки всього 150-200 метрів , тобто 1 - 2 хвилини.
Для любителів риболовлі , річка Ірпінь в пішій доступності приблизно 1- 1,5 км .
Поруч є продуктові магазини , а також Фора та АТБ.
Комунальні витрати мінімальні !
Документи технічний паспорт та
договір купівлі продажу в порядку на руках .
Кому цікаво телефонуйте, приїжджайте ,оглядайте , торг доречний .
Обратная связь
Олександр
офлайн