1  / 16
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 1
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 2
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 3
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 4
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 5
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 6
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 7
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 8
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 9
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 10
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 11
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 12
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 13
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 14
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 15
Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт - фото 16

Купуйте 1 квмнатну квартиру Вишневе. Ремонт

Вишневое

Пожаловаться
65 000 $
1 508 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015403
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.1 м2
  • Площадь кухни 10.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири м. Вишневе вул. Святошинська 54

Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира у зручному та затишному районі міста

Основні характеристики
Поверх 2 з 10 зручний
В кімнаті два вікна що дає багато світла
Виконаний сучасний якісний ремонт
Декоративна штукатурка по всій квартирі
Двері скритого монтажу
Квартира готова під заселення залишилось лише завезти меблі

Індивідуальне опалення встановлений двоконтурний газовий котел
Це економія на комунальних та повний контроль тепла у квартирі

Зручне розташування будинку
Поруч дитячий садочок та школа
У дворі паркова зона
Неподалік озеро для прогулянок та відпочинку
Зручна транспортна розв’язка маршрутки у різні напрямки
Поруч все необхідне для комфортного життя

Квартира підійде як для життя так і під інвестицію

Телефонуйте домовимось про перегляд
Обратная связь
Світлана Леонідівна
офлайн