1  / 20
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 1
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 2
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 3
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 4
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 5
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 6
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 7
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 8
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 9
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 10
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 11
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 12
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 13
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 14
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 15
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 16
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 17
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 18
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 19
Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом - фото 20

Купити стильний будинок Проців вихід на Дніпро 43 сотки дом с ремонтом

Процев

Пожаловаться
799 000 $
1 689 $ за м²
21 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2025, ID: 4478833
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 473 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 43 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
Описание
Пропонується на продаж будинок з ділянкою в с. Проців Дамба з власним виходом на р. Дніпро
Ділянка розташована на Дамбі на території садового товариства "Тополька"
Із побудов:
- Основний будинок;
- Гостьовий будиночок;
- Човновий будинок;
- Будинок BBQ.

Була проведена повна реновація будівель: оновлено фасад, перекладено дах (металочерепиця), повністю оновлено 2024 р. ландшафт. Перероблений дренаж та зливка, новий газон. Будинок: газифікований, повністю нова електрика (з елементами розумного будинку). У будинку виконано повний ремонт із заміною плитки, сантехніки, освітлення тощо.

Планування
Цоколь: сауна, санвузол, душ, масажна кімната, кімната відпочинку, підсобні приміщення, котельня.
Перший поверх: гараж, кухня, вітальня, санвузол, передпокій, велика нова тераса.
Другий поверх: мастер-спальня, санвузол, гардероб.
Мансарда: 3 кімнати, санвузол.
Відеоспостереження. Wi Fi

Ділянка
Загальна площа ділянки - 43 сотки
Площа будівель та споруд - 4 сотки
Площа озеленнення - 39 соток, з них плодовий сад (3 сотки), берегова лінія (2 сотки)
Ділянка обласштована сучассною ситемою дренажу та водовідведення, яка забезпечує скидання дощової води в русло природного водойому. Система паркогового освітлення розділена на групи, також передбаченя вуличні електророзетки по території. Система автоаоливу. Ділянка повністю доглянута і потребує лише планових сезонних маніпуляцій.

Село Проців - прекрасне поєднання краєвидів Дніпра та соснового лісу. Неймовірний аромат свіжості природи доповнить атмосферу ваших ранків з чашечкою