Без комиссии
1  / 13
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 1
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 2
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 3
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 4
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 5
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 6
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 7
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 8
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 9
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 10
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 11
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 12
Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми - фото 13

Купіть 1 кімнатну Вишневе Держпрограми

Вишневое

Пожаловаться
55 000 $
1 143 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015182
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 48.1 м2
  • Площадь кухни 11.1 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в центрі Вишневого площею 48,1м²

Квартира розташована на 5 поверсі, не торцева, дуже тепла та світла. Вдале планування, є кладова в квартирі.

У квартирі вже виконані всі основні брудні роботи. Зроблена стяжка, штукатурка стін, розводка електрики. Можна переходити до ремонту під свій смак без зайвих витрат на чорнові роботи. Лічильники на опалення на квартирі .
В будинку консьєрж

Поруч чудово розвинена інфраструктура Sport Life, Сільпо, Фора, АТБ, Новус, 3 державні школи, дитячий садочок, доросла та дитяча поліклініка, лікарня, неподалік паркова зона та озеро.

Неподалік електропотяг і до метро Вокзальна всього 18 хвилин.

Зручний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!
Розглядаємо всі держпрограми
Обратная связь
Світлана Леонідівна
офлайн