Без комиссии
1  / 9
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 1
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 2
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 3
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 4
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 5
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 6
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 7
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 8
Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана - фото 9

Кухня-вітальня + гардеробна + 2 кімнати, Центр, Бандери-Височана

Ивано-Франковск

Пожаловаться
97 000 $
1 347 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016083
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 26 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 12 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира, яка продає сама себе — зайдіть і відчуйте різницю.

72 м² на 12 поверсі в ЖК «Містечко Центральне» (вул. Височана, 18) — це не просто житло, це рівень, до якого хочеться повертатися. Панорамний вид на місто, висота, світло — все це ваше.

ПЛАНУВАННЯ, ЯКЕ ПРАЦЮЄ НА ВАС:
— Кухня-вітальня 26 м² — простір для сім'ї та гостей без відчуття тісноти
— 2 окремі спальні — приватність кожному
— Гардеробна — те, про що мріє кожен
— Паркінг — без нервів щодня

РЕМОНТ:
Дизайнерське оздоблення: мармурова плитка в санвузлі, чорна фурнітура, трекове освітлення, меблі преміум-класу. Все зроблено з розумом і смаком — без необхідності вкладати ще копійку.

ЖК «МІСТЕЧКО ЦЕНТРАЛЬНЕ»:
Сучасний комплекс у серці міста. Закрита територія, розвинена інфраструктура: школи, садочки, магазини, ресторани — все за 5 хвилин.

ЧОМУ ЗАРАЗ:
$97 000 за таку квартиру — це ціна нижче аналогів ринку. З паркінгом, ремонтом і готовністю до заїзду — пропозиція закриється швидко.

Дзвоніть — покажу без зайвих слів. Угода пряма, документи готові.
Обратная связь
Наталія
офлайн