1  / 13
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 1
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 2
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 3
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 4
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 5
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 6
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 7
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 8
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 9
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 10
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 11
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 12
Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат - фото 13

Крушинка будинок без ремонту ключі новий 175м2 7 соток 5 кімнат

Крушинка

Пожаловаться
130 000 $
739 $ за м²
1 просмотр объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4940493
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 176 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7 сот.
  • Ремонт После строителей 
Описание
ГОТОВИЙ БУДИНОК З ЛАНДШАФТНИМ ДИЗАЙНОМ!

Без ремонту – створіть інтерʼєр своєї мрії!

Надійна конструкція:
• Стрічковий фундамент 1,60 м
• Стіни з газоблоку, утеплення пінопласт 10 см
• Дах утеплений базальтовою ватою 20 см, покриття метал Клік Фальц
• Перекриття: бетонні плити (між 1–2 поверх), другий поверх – дерево
• Фасад: керамограніт
• Вікна: металопластик

Комунікації:
• Електро: 15 кВт
• Свердловина: 60 м
• Септик з подвійним переливом
• Газ по вулиці (можна підключити)

Додатково:
• Дренажна система + автополив
• Тераса 3×7 м
• Монолітні сходи
• Розведена електропроводка, виводи для електромобіля
• Навіс для паркування двох автомобілів

Локація: тихий район, свіже повітря, дуже зручний заїзд

Це сучасний будинок для комфортного сімейного життя в мальовничому передмісті Києва.
Тут створено простір для тих, хто цінує безпеку, естетику та комфорт.
Будинок готовий для реалізації вашого дизайну без зайвих демонтажів!

Ціна вигідна!

Телефонуйте для перегляду!

Поряд є більший будинок

Код об'єкту: A20 130
Обратная связь
Анна
онлайн