Без комиссии
1  / 18
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 1
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 2
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 3
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 4
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 5
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 6
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 7
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 8
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 9
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 10
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 11
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 12
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 13
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 14
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 15
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 16
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 17
Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток - фото 18

Крюківщина. Від власника. без %. Якісний будинок 180 м2 9 соток

Крюковщина

Пожаловаться
215 000 $
1 194 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4782145
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 180 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Затишний котедж в с. Крюківщина по асфальтованій вулиці.
Заїзд тільки через шлагбаум, вулиця тупікова. Відстані від метро Теремки, Одеської площі, Мегамаркета та ТЦ Республіка - 5 кілометрів.
До Севастопольської площі - 7 кілометрів. У пішій доступності знаходиться озера, магазини, аптеки, кафе, ресторани.
Все, що потрібно для повноцінного проживання біля Києва. Також є можливість виїзду на кільцеву дорогу біля Жулянського шляхопроводу.

Площа будинку – 160 кв.м., з висотою стелі – 2.80м., розташований на 9 сотках землі з плодовим садом (яблуня, груша, слива, персик,
абрикос, вишня, малина, бузина, рябина, калина, виноград. Все вже дає плоди) та криницею. Також є великі сосни.
Наявний гараж 20 кв.м з автоматичними воротами та місцями для зберігання та виходом у будинок.

На першому та другому поверхах водяна тепла підлога, встановлені розподільчі колектори опалення (гребінки) та покладений керамограніт
На першому поверсі зроблений ремонт, є гостьова спальня, яку при необхідності можна перелаштувати під кабінет, кухня,
де встановленні фільтри для води + приміщення для зберігання кухонного приладдя, велика вітальня з виходом на терасу, котельня,