1  / 8
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 1
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 2
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 3
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 4
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 5
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 6
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 7
КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська - фото 8

КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ!!! є3кКв Жк Нова Англія 56м2 Максимовича Лікоград Британський Іподром Васильківська

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
135 980 $
2 428 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006492
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Решетки на окнах, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Гараж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Висока ліквідність, ІДЕАЛЬНИЙ ВАРІАНТ під бізнес оренди, найкраща ціна на жк.
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК «Нова Англія», загальною площею 56 м², розташована на 5 поверсі. Планування функціональне: кухня-вітальня та дві окремі спальні.
Квартира з дизайнерським ремонтом, продумана вхідна зона, встановлені меблі та системи зберігання. Шикарне планування.
Укомплектована всією необхідною технікою, включаючи сушильну машину. Використані якісні матеріали: сантехніка та плитка виробництва Іспанії та Італії.
ЖК «Нова Англія» — сучасний комплекс із власною котельнею та обслуговуючою компанією. Територія доглянута, є комерційна інфраструктура, зручне транспортне сполучення. Квартира підходить як для проживання, так і для орендного бізнесу.
Обратная связь
Олег
офлайн