1  / 20
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 1
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 2
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 3
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 4
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 5
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 6
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 7
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 8
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 9
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 10
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 11
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 12
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 13
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 14
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 15
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 16
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 17
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 18
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 19
Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м. - фото 20

Котедж із електрикою, газом, тепла підлога 5 кімнат, 185 кв.м.

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
260 000 $
1 405 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 января 2026, ID: 4624213
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 185 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7 сот.
Описание
Пропонується на продаж сучасний і якісний котедж. Будинок розташований в елітному селищі Петропавлівська Борщагівка. 3 км від Києва. Найближче метро - м. Житомирська

Планування:
1 поверх: гардеробна, вітальня, спальня, кухня, санвузол
2 поверх: хазяйська спальня з балконом, гостьова спальня, дитяча спальня, коридор, санвузол.

Комунікації підведені і розведені по будинку: електрика, газ, свердловина, каналізація септик, опалення - котел.
Теплі підлоги по всьому 1 поверху

Ділянка - 5 соток під будівництво з пропискою, огороджений парканом.
Встановлені автоматичні ворота і освітлення, покладена тротуарна плитка. Посаджена газонна трава, туї, дерева.

Будинок введений в експлуатацію, є всі документи.

Будинок:
Матеріал стін - газоблок 400
Утеплення - мінеральна вата 100 мм
Дах - бітумна черепиця + додаткове утеплення хв. ватою 100 мм

Утеплений фундамент:
Глибина заливки - 1,5 м (набагато вище за рівень промерзання грунту, що дозволяє уникнути просідання і тріщин у фундаменті)
Ширина підстави - 80 см (армований, монолітний бетон)
Теплоізоляція фундаменту 50 мм - пінопласт 100 мм (дозволяє уникнути промерзання грунту під будинком і утворення тріщин у фундаменті)

Унікальність проекту:
1. Панорамні скла (Вітражі в залі на висоту кімнати до стелі)
2. Теплосберегающие двокамерні склопакети у вікнах "THERMO" I-скло (Особливість технології I-скло полягає в тому, що влітку скло не пропускає тепло, а взимку, навпаки, зберігає. Такий тип утеплення дозволяє економити до 45% коштів на опалення)