Без комиссии
1  / 16
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 1
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 2
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 3
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 4
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 5
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 6
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 7
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 8
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 9
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 10
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 11
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 12
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 13
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 14
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 15
Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно - фото 16

Компактна квартира 21,45 м² від забудовника. 20 хв метро. Розтермінування. Закритий ЖК. Вигідно

Белогородка

Пожаловаться
14 264 $
665 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027359
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 21.45 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место 
Описание
Пропонується 1-к квартира у житловому комплексі із закритою територією — об’єкт, який може стати як першим житлом, так і інвестицією для отримання орендного доходу.

Продаж здійснюється напряму від забудовника без комісії для покупця.

ПАРАМЕТРИ

• площа — 21,45 м²
• загальна ціна — 14 264 $

Для покупців доступне РОЗТЕРМІНУВАННЯ до 12 місяців.

Квартира оснащена необхідними технічними рішеннями:

• монолітне перекриття
• металопластикові вікна
• індивідуальне опалення
• електропостачання
• водопостачання та каналізація

Житловий комплекс закритого формату:

• контрольований доступ
• відеоспостереження 24/7
• управляюча компанія
• дитячі та спортивні майданчики
• облаштовані паркомісця

Комплекс має зручну локацію — доїзд до метро Академмістечко займає приблизно 20 хвилин.

Компактні квартири такого метражу мають стабільний попит на оренду, що робить об’єкт ліквідним інструментом для інвестування.

Телефонуйте — розповімо деталі, проконсультуємо щодо умов придбання та організуємо перегляд.
Обратная связь
Марія
офлайн