1  / 20
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 1
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 2
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 3
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 4
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 5
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 6
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 7
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 8
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 9
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 10
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 11
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 12
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 13
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 14
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 15
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 16
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 17
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 18
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 19
Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька - фото 20

Компактна 1-кімнатна квартира під ремонт | Дудича –БОЖЕНКА - Турецька

Черновцы

Пожаловаться
26 850 $
1 065 $ за м²
15 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888466
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 25.2 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
1-кімнатна квартира | вул. Дудича

Площа: 25 м²
Висота стелі: 3 м

Планування:
. Коридор — 6,5 м² (можна облаштувати санвузол та ванну кімнату)
. Кімната — 9,3 м²
. Кімната — 9,2 м²

Стан:
. Дерев’яна підлога
. Металопластикові вікна
. Опалення — газовий конвектор
. Потребує облаштування санвузла та ванної кімнати

Будинок одноповерховий.

Є можливість придбати разом із сусідньою квартирою (квартири з’єднані).

Потенціал:
. Подобова оренда
. Для студента
. Інвестиція під здачу
. Можливість облаштування офісу
. Можна зробити фасадний вхід та окреме приміщення

Цікавий варіант з можливістю масштабування.

На разі продаються дві сусідні однокімнатні квартири, є можливість придбати обидві.

Дивіться відео на нашому YouTube каналі: youtube.com/shorts/7x_UdbqU3Zk?si=IU6mQ83GROcuIBFw
Обратная связь
Сергій Агентство Нерухомості OSNOVA
офлайн