Без комиссии
1  / 7
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 1
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 2
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 3
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 4
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 5
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 6
Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ - фото 7

Комірка для зберігання речей на 6 поверсі ЖК ВСІ СВОЇ

Белогородка

Пожаловаться
168 000 грн.
40 000 грн. за м²
13 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4710249
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 4.2 м2
  • Площадь кухни 1 м2
  • Этажность
Описание
Продаж комори 4,2 м2 на 6 поверсі в 2 житловій секції. Для власників або під здачу в оренду.

Можна зберігати сезонний одяг, консервації та багато іншого.
Комора без ремонту.

Для перегляду звертайтесь за номером:
+38**************63
Обратная связь
Менеджер ЖК Всі Свої
офлайн